kdeplasma-addons - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Night Color Control
fi: Yövärin hallinta

en: Night Color is inhibited
fi: Yöväri on lukittu

en: Night Color is unavailable
fi: Yöväri ei ole käytettävissä

en: Night Color is disabled. Click to configure
fi: Yöväri on poistettu käytöstä. Määritä napsauttamalla

en: Night Color is not running
fi: Yöväri ei ole käynnissä

en: Night Color is active (%1K)
fi: Yöväri on aktiivinen (%1 K)

en: &Configure Night Color…
fi: &Yövärin asetukset…
