plasma_applet_katesession - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Session name
fr: Nom de la session

en: Create new session and start Kate
fr: Créer une nouvelle session et démarrer Kate

en: Cancel session creation
fr: Annuler la création de session

en: Kate Sessions
fr: Sessions de Kate

en: Search…
fr: Rechercher...
