plasma_applet_binaryclock - en to gl translation catalogue (8 entries)

[ctx: @title]
en: Appearance
gl: Aparencia

en: Display:
gl: Pantalla:

[ctx: @option:check]
en: Grid
gl: Grade

[ctx: @option:check]
en: Inactive LEDs
gl: LED apagados

[ctx: @option:check]
en: Seconds
gl: Segundos

[ctx: @option:check]
en: In BCD format (decimal)
gl: En formato BCD (decimal)

en: Use custom color for:
gl: Usar unha cor personalizada para:

[ctx: @option:check]
en: Active LEDs
gl: LED activos
