plasma_applet_comic - en to gl translation catalogue (36 entries)

[ctx: @action comic strip]
en: &Next Tab with a New Strip
gl: &Seguinte separador cunha nova banda

[ctx: @action]
en: Jump to &First Strip
gl: Ir á &primeira banda

[ctx: @action]
en: Jump to &Current Strip
gl: Ir á banda a&ctual

[ctx: @action]
en: Jump to Strip…
gl: Ir á banda…

[ctx: @action]
en: Visit the Website
gl: Visitar o sitio web

[ctx: @action:inmenu %1 is the name of a web browser]
en: View in %1
gl: Ver en %1

[ctx: @action]
en: Visit the Shop &Website
gl: Visitar o sitio &web de compras

[ctx: @action]
en: &Save Comic As…
gl: &Gardar a banda deseñada como…

[ctx: @option:check Context menu of comic image]
en: &Actual Size
gl: Tamaño &real.

[ctx: @option:check Context menu of comic image]
en: Store Current &Position
gl: Almacenar a &posición actual.

[ctx: @title]
en: General
gl: Xeral

[ctx: @title]
en: Appearance
gl: Aparencia

[ctx: @title]
en: Advanced
gl: Avanzado

[ctx: @info:tooltip]
en: Jump to strip…
gl: Ir á banda…

[ctx: @info:tooltip]
en: Visit the comic website
gl: Visitar o sitio web da banda deseñada.

[ctx: @label:spinbox]
en: Comic cache:
gl: Caché da banda deseñada:

[ctx: @item:valuesuffix spacing to number + unit]
en: strip per comic | strips per comic
gl[0]: banda por banda deseñada
gl[1]: bandas por banda deseñada

[ctx: @option:check]
en: Display error when downloading comic fails
gl: Amosar o erro cando descargar unha banda deseñada falle.

[ctx: Heading for showing various elements of a comic]
en: Show:
gl: Amosar:

[ctx: @option:check]
en: Comic title
gl: Título da banda deseñada.

[ctx: @option:check]
en: Comic identifier
gl: Identificador da banda deseñada.

[ctx: @option:check]
en: Comic author
gl: Autoría da banda deseñada.

[ctx: @option:check]
en: Comic URL
gl: URL da banda deseñada.

en: Show navigation buttons:
gl: Amosar os botóns de navegación:

[ctx: @option:check]
en: Always
gl: Sempre.

[ctx: @option:check]
en: Only on hover
gl: Só ao pasar o rato por riba.

[ctx: @title:group]
en: Comics:
gl: Bandas deseñadas:

[ctx: @action:button]
en: Get New Comics…
gl: Obter novas bandas deseñadas…

[ctx: @option:check]
en: Middle-click on comic to display at original size
gl: Clic central na banda deseñada para amosala co seu tamaño orixinal.

[ctx: @label:spinbox]
en: Check for new plugins every:
gl: Comprobar se hai novos complementos cada:

[ctx: @item:valuesuffix spacing to number + unit]
en: day | days
gl[0]: día
gl[1]:  días

[ctx: @label:spinbox]
en: Check for new comics every:
gl: Comprobar se hai novas bandas deseñadas cada:

[ctx: @item:valuesuffix spacing to number + unit (minutes)]
en: minute | minutes
gl[0]: minuto
gl[1]: minutos

[ctx: @title:window]
en: Go to Strip
gl: Ir á banda

[ctx: @label:spinbox]
en: &Strip number:
gl: &Número da banda:

[ctx: @label:textbox]
en: Strip identifier:
gl: Identificador da banda:
