kdeplasma-addons - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Night Color Control
gl: Control de cor nocturna

en: Night Color is inhibited
gl: A cor nocturna está inhibida.

en: Night Color is unavailable
gl: A cor nocturna non está dispoñíbel

en: Night Color is disabled. Click to configure
gl: A cor nocturna está desactivada. Prema para configurala.

en: Night Color is not running
gl: A cor nocturna non está activa

en: Night Color is active (%1K)
gl: A cor nocturna está activa (%1K)

en: &Configure Night Color…
gl: &Configurar a cor nocturna…
