plasma_applet_timer - en to gl translation catalogue (31 entries)

[ctx: @title]
en: Appearance
gl: Aparencia

[ctx: @title]
en: Predefined Timers
gl: Temporizadores predefinidos

[ctx: @title]
en: Advanced
gl: Avanzado

[ctx: @action:button]
en: Pause Timer
gl: Pausar o temporizador

[ctx: @action:button]
en: Start Timer
gl: Iniciar o temporizador

[ctx: @title:label]
en: After timer completes:
gl: Tras completarse o tempo:

[ctx: @option:check]
en: Execute command:
gl: Executar a orde:

[ctx: @title:label]
en: Display:
gl: Amosar:

[ctx: @option:check]
en: Show title:
gl: Amosar o título:

[ctx: @option:check]
en: Show remaining time
gl: Amosar o tempo restante.

[ctx: @option:check]
en: Show seconds
gl: Amosar os segundos.

[ctx: @option:check]
en: Show timer toggle
gl: Amosar o conmutador do temporizador.

[ctx: @option:check]
en: Show progress bar
gl: Amosar a barra de progreso.

[ctx: @title:label]
en: Notifications:
gl: Notificacións:

[ctx: @option:check]
en: Show notification text:
gl: Amosar o texto de notificación:

en: If you add predefined timers here, they will appear in plasmoid context menu.
gl: Se engade temporizadores predefinidos aquí, aparecerán no menú contextual do trebello.

en: Add
gl: Engadir

en: Scroll over digits to change time
gl: Desprazar sobre os díxitos para cambiar o tempo.

en: Apply
gl: Aplicar

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Edit
gl: Editar

en: Delete
gl: Eliminar

en: %1 is running
gl: %1 estase a executar

en: %1 not running
gl: %1 non se está a executar

en: Remaining time left: %1 second | Remaining time left: %1 seconds
gl[0]: Tempo restante: %1 segundo
gl[1]: Tempo restante: %1 segundos

en: Use mouse wheel to change digits or choose from predefined timers in the context menu
gl: Use a roda do rato para cambiar os díxitos ou escolla unha cantidade de tempo predefinida desde o menú de contexto.

en: Timer
gl: Temporizador

en: Timer finished
gl: O temporizador rematou

[ctx: @action]
en: &Start
gl: &Comezar

[ctx: @action]
en: S&top
gl: &Deter

[ctx: @action]
en: &Reset
gl: &Reiniciar
