kdeplasma-addons - en to gl translation catalogue (30 entries)

[ctx: @title]
en: General
gl: Xeral

[ctx: @title]
en: Appearance
gl: Aparencia

[ctx: @title:group]
en: Icon:
gl: Icona:

[ctx: @option:radio]
en: Website's favicon
gl: Icona do sitio web

[ctx: @action:button]
en: Change Web Browser's icon
gl: Cambiar a icona do navegador web

[ctx: @info:whatsthis]
en: Current icon is %1. Click to open menu to change the current icon or reset to the default icon.
gl: A icona actual é «%1». Prema para abrir o menú para cambiar a icona actual ou restabelecer a icona predeterminada.

[ctx: @info:tooltip]
en: Icon name is "%1"
gl: O nome da icona é «%1».

[ctx: @item:inmenu Open icon chooser dialog]
en: Choose…
gl: Escoller…

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose an icon for Web Browser
gl: Escoller unha icona para o navegador web.

[ctx: @item:inmenu Reset icon to default]
en: Reset to default icon
gl: Restabelecer a icona predeterminada

[ctx: @option:check]
en: Display Navigation Bar
gl: Amosar a barra de navegación

[ctx: @option:radio]
en: Load last-visited page
gl: Cargar a última páxina visitada

[ctx: @title:group]
en: On startup:
gl: No inicio:

[ctx: @option:radio]
en: Always load this page:
gl: Cargar sempre esta páxina:

[ctx: @info]
en: Type a URL
gl: Escriba un URL

[ctx: @title:group]
en: Content scaling:
gl: Axuste de escala do contido:

[ctx: @option:radio]
en: Fixed scale:
gl: Escala fixa:

[ctx: @option:radio]
en: Automatic scaling if width is below
gl: Axuste automático de escala para anchuras inferiores a

[ctx: @title:group]
en: Browser Settings:
gl: Configuración do navegador:

[ctx: @option:radio]
en: Private Browsing
gl: Navegación privada

[ctx: @action:button]
en: Go Back
gl: Ir cara atrás

[ctx: @action:button]
en: Go Forward
gl: Avanzar

[ctx: @action:button]
en: Go Home
gl: Ir ao cartafol persoal

en: Open Default URL
gl: Abrir o URL predeterminado

[ctx: @action:button]
en: Stop Loading This Page
gl: Deter a carga desta páxina

[ctx: @action:button]
en: Reload This Page
gl: Recargar a páxina

[ctx: @action:inmenu]
en: Open Link in Browser
gl: Abrir a ligazón no navegador

[ctx: @action:inmenu]
en: Copy Link Address
gl: Copiar o enderezo da ligazón

[ctx: An unwanted popup was blocked]
en: Popup blocked
gl: Bloqueouse unha xanela emerxente

en: Click here to open the following blocked popup:
    %1
gl: Prema aquí para abrir a seguinte xanela emerxente bloqueada:
    %1
