plasma_applet_org.kde.plasma.diskquota - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Disk Quota
he: מִכְסַת כונן

en: Please install 'quota'
he: נא להתקין את ‚quota’.

en: Running quota failed
he: הרצת quota נכשלה

[ctx: usage of quota, e.g.: '/home/bla: 38% used']
en: %1: %2% used
he: %1: %2% בשימוש

[ctx: e.g.: 12 GiB of 20 GiB]
en: %1 of %2
he: %1 מתוך %2

[ctx: e.g.: 8 GiB free]
en: %1 free
he: %1 פנויים

[ctx: example: Quota: 83% used]
en: Quota: %1% used
he: מִכְסָה: %1% בשימוש

en: No quota restrictions found.
he: לא נמצאו הגבלות מִכְסָה.

[ctx: @info:status]
en: No quota restrictions found
he: לא נמצאו הגבלות מִכְסָה

[ctx: @info:status]
en: Quota tool not found
he: לא נמצא כלי מִכְסָה

[ctx: @info:usagetip]
en: Please install 'quota'
he: נא להתקין את ‚quota’.
