plasma_applet_org.kde.plasma.quicklaunch - en to he translation catalogue (18 entries)

[ctx: @title]
en: General
he: כללי

[ctx: @label:spinbox]
en: Maximum columns:
he: כמות עמודות מרבית:

[ctx: @label:spinbox]
en: Maximum rows:
he: כמות שורות מרבית:

[ctx: @title:group]
en: Appearance:
he: מראה:

[ctx: @option:check]
en: Show launcher names
he: הצגת שמות משגר

[ctx: @option:check]
en: Enable popup
he: הפעלת חלון קופץ

[ctx: @title:group]
en: Title:
he: כותרת:

[ctx: @option:check]
en: Show:
he: הצגה:

[ctx: @info:placeholder]
en: Custom title
he: כותרת מותאמת אישית

en: Launch %1
he: הפעלת %1

[ctx: @action:inmenu]
en: Add Launcher…
he: הוספת משגר…

[ctx: @action:inmenu]
en: Edit Launcher…
he: עריכת משגר…

[ctx: @action:inmenu]
en: Remove Launcher
he: הסרת משגר

en: Quicklaunch
he: הפעלה מהירה

[ctx: @info]
en: Add launchers by Drag and Drop or by using the context menu.
he: אפשר להוסיף משגרים על ידי גרירה והשלכה שלהם או דרך תפריט ההקשר.

en: Hide icons
he: הסתרת סמלים

en: Show hidden icons
he: הצגת סמלים מוסתרים

[ctx: @action]
en: Add Launcher…
he: הוספת משגר…
