kdeplasma-addons - en to he translation catalogue (31 entries)

[ctx: @title]
en: General
he: כללי

[ctx: @title]
en: Appearance
he: מראה

[ctx: @title:group]
en: Icon:
he: סמל:

[ctx: @option:radio]
en: Website's favicon
he: סמל המועדפים של האתר

[ctx: @action:button]
en: Change Web Browser's icon
he: החלפת סמל הדפדפן

[ctx: @info:whatsthis]
en: Current icon is %1. Click to open menu to change the current icon or reset to the default icon.
he: הסמל הנוכחי הוא %1. לחיצה תפתח את התפריט לשינוי הסמל הנוכחי או איפוס לסמל ברירת המחדל.

[ctx: @info:tooltip]
en: Icon name is "%1"
he: שם הסמל הוא „%1”

[ctx: @item:inmenu Open icon chooser dialog]
en: Choose…
he: בחירה…

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose an icon for Web Browser
he: נא לבחור סמל לדפדפן

[ctx: @item:inmenu Reset icon to default]
en: Reset to default icon
he: איפוס לסמל ברירת המחדל

[ctx: @option:check]
en: Display Navigation Bar
he: הצגת סרגל ניווט

[ctx: @option:radio]
en: Load last-visited page
he: טעינת העמוד האחרון בו ביקרת

[ctx: @title:group]
en: On startup:
he: עם הפתיחה:

[ctx: @option:radio]
en: Always load this page:
he: תמיד לטעון את העמוד הזה:

[ctx: @info]
en: Type a URL
he: נא להקליד כתובת

[ctx: @title:group]
en: Content scaling:
he: קנה מידה של תוכן:

[ctx: @option:radio]
en: Fixed scale:
he: קנה מידה קבוע:

[ctx: @option:radio]
en: Automatic scaling if width is below
he: שינוי קנה מידה אוטומטית אם הרוחב קטן מ־

[ctx: @title:group]
en: Browser Settings:
he: הגדרות דפדפן:

[ctx: @option:radio]
en: Private Browsing
he: גלישה פרטית

[ctx: @action:button]
en: Go Back
he: אחורה

[ctx: @action:button]
en: Go Forward
he: קדימה

[ctx: @action:button]
en: Go Home
he: מעבר לדף הבית

en: Open Default URL
he: פתיחת כתובת ברירת המחדל

[ctx: @action:button]
en: Stop Loading This Page
he: עצירת טעינת העמוד הזה

[ctx: @action:button]
en: Reload This Page
he: ריענון העמוד הזה

[ctx: @action:button keep this widget's pop-up open until explicitly dismissed]
en: Keep open
he: להשאיר פתוח

[ctx: @action:inmenu]
en: Open Link in Browser
he: פתיחת הקישור בדפדפן

[ctx: @action:inmenu]
en: Copy Link Address
he: העתקת כתובת קישור

[ctx: An unwanted popup was blocked]
en: Popup blocked
he: החלון הקופץ נחסם

en: Click here to open the following blocked popup:
    %1
he: לחיצה כאן תפתח את החלון הקופץ הבא שנחסם:
    %1
