plasma_applet_org.kde.plasma.userswitcher - en to he translation catalogue (19 entries)

[ctx: @title]
en: General
he: כללי

[ctx: @title:label]
en: Username style:
he: סגנון שם משתמש:

[ctx: @option:radio]
en: Full name (if available)
he: שם מלא (אם יש)

[ctx: @option:radio]
en: Login username
he: שם משתמש לכניסה

[ctx: @title:label]
en: Show:
he: הצגה:

[ctx: @option:radio]
en: Name
he: שם

[ctx: @option:radio]
en: User picture
he: תמונת משתמש

[ctx: @option:radio]
en: Name and user picture
he: שם ותמונת משתמש

[ctx: @title:label]
en: Advanced:
he: מתקדם:

[ctx: @option:check]
en: Show technical session information
he: הצגת פרטי הפעלה טכניים

en: You are logged in as <b>%1</b>
he: נכנסת בשם <b>%1</b>

en: Current user
he: משתמש נוכחי

[ctx: Nobody logged in on that session]
en: Unused
he: לא בשימוש

[ctx: User logged in on console (X display number)]
en: on %1 (%2)
he: ב־%1 (%2)

[ctx: @action:button]
en: Switch to User %1
he: החלפה למשתמש %1

[ctx: @action]
en: New Session
he: הפעלה חדשה

[ctx: @action]
en: Lock Screen
he: נעילת המסך

[ctx: Show a dialog with options to logout/shutdown/restart]
en: Show Logout Screen
he: הצגת מסך יציאה

[ctx: @action:button @info:tooltip accessible]
en: Open user configuration
he: פתיחת הגדרות משתמש
