KDE 4.3 - en to hu translation catalogue (8 entries)

[ctx: @title]
en: Appearance
hu: Megjelenés

en: Display:
hu: Megjelenítés:

[ctx: @option:check]
en: Grid
hu: Rács

[ctx: @option:check]
en: Inactive LEDs
hu: Inaktív LED-ek

[ctx: @option:check]
en: Seconds
hu: Másodperc

[ctx: @option:check]
en: In BCD format (decimal)
hu: BCD formátumban (decimális)

en: Use custom color for:
hu: Egyedi szín:

[ctx: @option:check]
en: Active LEDs
hu: Aktív LED-ek
