kdeplasma-addons - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Night Color Control
hu: Éjszakaiszín-kezelő

en: Night Color is inhibited
hu: Az éjszakai színek nincsenek engedélyezve

en: Night Color is unavailable
hu: Az éjszakai színek nem érhetők el

en: Night Color is not running
hu: Az éjszakai színek nem fut

en: Night Color is active (%1K)
hu: Az éjszakai színek aktív (%1 K)
