kdeplasma-addons - en to hu translation catalogue (14 entries)

[ctx: @title]
en: General
hu: Általános

[ctx: @label:spinbox]
en: Maximum columns:
hu: Az oszlopok max. száma:

[ctx: @label:spinbox]
en: Maximum rows:
hu: A sorok max. száma:

[ctx: @title:group]
en: Appearance:
hu: Megjelenés:

[ctx: @option:check]
en: Show launcher names
hu: Indító nevének megjelenítése

[ctx: @option:check]
en: Enable popup
hu: Felugró engedélyezése

[ctx: @title:group]
en: Title:
hu: Cím:

[ctx: @option:check]
en: Show:
hu: Megjelenítés:

[ctx: @info:placeholder]
en: Custom title
hu: Egyéni cím

[ctx: @action:inmenu]
en: Remove Launcher
hu: Indító eltávolítása

en: Quicklaunch
hu: Gyorsindító

[ctx: @info]
en: Add launchers by Drag and Drop or by using the context menu.
hu: Indítókat a fogd és ejtsd módszerrel, illetve a helyi menüvel adhat hozzá.

en: Hide icons
hu: Ikonok elrejtése

en: Show hidden icons
hu: Rejtett ikonok megjelenítése
