KDE 4.3 - en to hu translation catalogue (26 entries)

[ctx: @title]
en: Appearance
hu: Megjelenés

[ctx: @title]
en: Predefined Timers
hu: Előre megadott időértékek

[ctx: @title]
en: Advanced
hu: Speciális

[ctx: @title:label]
en: After timer completes:
hu: Az időzítő lejártakor:

[ctx: @option:check]
en: Execute command:
hu: Parancs végrehajtása:

[ctx: @title:label]
en: Display:
hu: Megjelenés:

[ctx: @option:check]
en: Show title:
hu: Cím megjelenítése:

[ctx: @option:check]
en: Show seconds
hu: Másodpercek megjelenítése

[ctx: @title:label]
en: Notifications:
hu: Értesítések:

[ctx: @option:check]
en: Show notification text:
hu: Értesítés szövege:

en: If you add predefined timers here, they will appear in plasmoid context menu.
hu: Ha felvesz itt előre megadott időértékeket, azok megjelennek a plasmoid helyi menüjében.

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Scroll over digits to change time
hu: Görgessen a számjegyek felett az idő változtatásához

en: Apply
hu: Alkalmazás

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Delete
hu: Törlés

en: %1 is running
hu: A(z) %1 fut

en: %1 not running
hu: A(z) %1 nem fut

en: Remaining time left: %1 second | Remaining time left: %1 seconds
hu[0]: Hátralévő idő: %1 másodperc
hu[1]: Hátralévő idő: %1 másodperc

en: Use mouse wheel to change digits or choose from predefined timers in the context menu
hu: Használja az egér görgőjét a számláló beállításához, vagy válasszon az előre megadott időzítők közül a helyi menüben

en: Timer
hu: Időzítő

en: Timer finished
hu: Az időzítő lejárt

[ctx: @action]
en: &Start
hu: Indítá&s

[ctx: @action]
en: S&top
hu: Leállí&tás

[ctx: @action]
en: &Reset
hu: &Alapállapotba
