kdeplasma-addons - en to hu translation catalogue (30 entries)

[ctx: @label:listbox]
en: Provider:
hu: Szolgáltató:

[ctx: @label:listbox]
en: Category:
hu: Kategória:

[ctx: @item:inlistbox]
en: All
hu: Mind

[ctx: @item:inlistbox]
en: Background
hu: Háttér

[ctx: @item:inlistbox]
en: Lock Screen
hu: Képernyő zárolása

[ctx: @item:inlistbox]
en: Black
hu: Fekete

[ctx: @item:inlistbox]
en: Flower
hu: Virág

[ctx: @item:inlistbox]
en: Funny
hu: Vicces

[ctx: @item:inlistbox]
en: Cute
hu: Aranyos

[ctx: @item:inlistbox]
en: Cool
hu: Király

[ctx: @item:inlistbox]
en: Fall
hu: Ősz

[ctx: @item:inlistbox]
en: Love
hu: Szerelem

[ctx: @item:inlistbox]
en: Christmas
hu: Karácsony

[ctx: @item:inlistbox]
en: Travel
hu: Utazás

[ctx: @item:inlistbox]
en: Beach
hu: Part

[ctx: @item:inlistbox]
en: Car
hu: Autó

[ctx: @item:inlistbox]
en: Sports
hu: Sportok

[ctx: @item:inlistbox]
en: Animal
hu: Állat

[ctx: @item:inlistbox]
en: People
hu: Emberek

[ctx: @item:inlistbox]
en: Music
hu: Zene

[ctx: @item:inlistbox]
en: Summer
hu: Nyár

[ctx: @item:inlistbox]
en: Galaxy
hu: Galaxis

[ctx: @label:listbox]
en: Positioning:
hu: Elhelyezkedés:

[ctx: @item:inlistbox]
en: Scaled and Cropped
hu: Nyújtva és levágva

[ctx: @item:inlistbox]
en: Scaled
hu: Nyújtva

[ctx: @item:inlistbox]
en: Scaled, Keep Proportions
hu: Arányosan nyújtva

[ctx: @item:inlistbox]
en: Centered
hu: Középre

[ctx: @item:inlistbox]
en: Tiled
hu: Mozaik

[ctx: @label:chooser]
en: Background color:
hu: Háttérszín:

[ctx: @title:window]
en: Select Background Color
hu: Válassza ki a háttér színét
