kdeplasma-addons - en to ia translation catalogue (5 entries)

[ctx: @title]
en: Keys
ia: Claves

[ctx: @label show keyboard indicator when Caps Lock or Num Lock is activated]
en: Show when activated:
ia: Monstra quando activate:

en: Caps Lock activated
ia: Caps Lock activate

en: Num Lock activated
ia: Num Lock activate

en: No lock keys activated
ia: Necun claves de bloco (num lock) activate
