kdeplasma-addons - en to ia translation catalogue (7 entries)

en: Night Color Control
ia: Controlo de Color de Nocte

en: Night Color is inhibited
ia: Color de nocte es inhibite

en: Night Color is unavailable
ia: Color de Ncte es non disponibile

en: Night Color is disabled. Click to configure
ia: Color de Nocte es dishabilitate. Pulsa pro configurar

en: Night Color is not running
ia: Color de Nocte non es executante

en: Night Color is active (%1K)
ia: Color de Nocte es activate (%1K)

en: &Configure Night Color…
ia: &Configura Color de Nocte (Night Color) ...
