kdeplasma-addons - en to ia translation catalogue (9 entries)

[ctx: @title]
en: Dictionaries
ia: Dictionarios

en: Add More Dictionaries
ia: Adde altere Dictionarios

en: Unable to load dictionary list
ia: Il non pote cargar lista de dictionario

[ctx: %2 human-readable error string]
en: Error code: %1 (%2)
ia: Codice de error: %1 (%2)

en: No dictionaries
ia: Nulle Dictionarios

en: Add More…
ia: Adde altere ...

en: Delete
ia: Dele

[ctx: @info:placeholder]
en: Enter word to define here…
ia: Inserta parola de definir hic…

en: Unable to load definition
ia: Incapace a cargar definition
