kdeplasma-addons - en to ia translation catalogue (31 entries)

[ctx: @label:listbox]
en: Positioning:
ia: Positionar:

[ctx: @item:inlistbox]
en: Scaled and cropped
ia: Scalate e Taliate

[ctx: @item:inlistbox]
en: Scaled
ia: Scalate

[ctx: @item:inlistbox]
en: Scaled, keep proportions
ia: Scalate, mantene le proportiones

[ctx: @item:inlistbox]
en: Centered
ia: Centrate

[ctx: @item:inlistbox]
en: Tiled
ia: Tegulate

[ctx: @label:chooser]
en: Background color:
ia: Color de fundo:

[ctx: @title:window]
en: Select Background Color
ia: Selige le color de fundo

[ctx: @label:listbox]
en: Provider:
ia: Fornitor (Provider):

[ctx: @info:tooltip]
en: This wallpaper provider does not filter out images that may be sensitive or objectionable. Use caution if these images will be displayed in public.
ia: Iste fornitor de tapete de papiro non exclude imagines que pote  esser sensibile o detestabile. Usa prudentia si iste imagines essera monstrate in publico.

[ctx: @option:check]
en: Update when using metered network connection
ia: Actualisa quando usa connexion de rete misurate (metered)

[ctx: @label]
en: Today's picture:
ia: Pictura de hodie:

[ctx: @label]
en: Title:
ia: Titulo:

[ctx: @label]
en: Author:
ia: Autor:

[ctx: @action:button]
en: Open Containing Folder
ia: Aperi dossier continente

[ctx: @info:whatsthis for a button]
en: Open the destination folder where the wallpaper image was saved.
ia: Aperi le dossier de detination ubi le imagine de papiro es salveguardate.

en: Open Wallpaper Image
ia: Aperi imagine de tapete de papiro

[ctx: @info:whatsthis]
en: Today's picture
ia: Pictura de hodie

[ctx: @info:whatsthis]
en: Loading
ia: Cargante

[ctx: @info:whatsthis]
en: Unavailable
ia: Non disponibile

[ctx: @info:whatsthis for an image %1 title %2 author]
en: %1 Author: %2. Right-click on the image to see more actions.
ia: %1 Autor; %2, Pulsa a dextera sur le image pro vider plus actiones.

[ctx: @info:whatsthis]
en: The wallpaper is being fetched from the Internet.
ia: Le tapete de papiro reportate ab le internet.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Failed to fetch the wallpaper from the Internet.
ia: Falleva a reportar le tapete de papiro ab le Internet.

[ctx: @action:inmenu wallpaper preview menu]
en: Save Image as…
ia: Salveguarda imagine como…

[ctx: @info:whatsthis for a button and a menu item]
en: Save today's picture to local disk
ia: Salveguarda le pictura del die al disco local

[ctx: @action:inmenu wallpaper preview menu, will open the website of the wallpaper]
en: Open Link in Browser…
ia: Aperi ligamine in Navigator...

[ctx: @info:whatsthis for a menu item]
en: Open the website of today's picture in the default browser
ia: Aperi le sito web de pictura del die in le navigator predefinite

[ctx: @title:window]
en: Save Today's Picture
ia: Salveguarda Pictura del Die

[ctx: @label:listbox Template for file dialog]
en: JPEG image (*.jpeg *.jpg *.jpe)
ia: Imagine JPEG (*.jpeg *.jpg *.jpe)

[ctx: @info:status after a save action]
en: The image was not saved.
ia: Le imagine non esseva salveguardate.

[ctx: @info:status after a save action %1 file path %2 basename]
en: The image was saved as <a href="%1">%2</a>
ia: Le imagine esseva salveguardate como <a href="%1">%2</a>
