kdeplasma-addons - en to id translation catalogue (5 entries)

[ctx: @title]
en: Keys
id: Tombol

[ctx: @label show keyboard indicator when Caps Lock or Num Lock is activated]
en: Show when activated:
id: Tampilkan ini saat diaktifkan:

en: Caps Lock activated
id: Caps Lock diaktifkan

en: Num Lock activated
id: Num Lock diaktifkan

en: No lock keys activated
id: Tidak ada tombol kunci yang diaktifkan
