kdeplasma-addons - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Night Color Control
id: Kendali Warna Malam

en: Night Color is inhibited
id: Warna Malam terhambat

en: Night Color is unavailable
id: Warna Malam tidak tersedia

en: Night Color is not running
id: Warna Malam tidak berjalan

en: Night Color is active (%1K)
id: Warna Malam telah aktif (%1K)
