kdeplasma-addons - en to id translation catalogue (6 entries)

[ctx: Note this is a KRunner keyword]
en: date
id: tanggal

[ctx: Note this is a KRunner keyword]
en: time
id: waktu

en: Displays the current date
id: Displaikan tanggal saat ini

en: Displays the current time
id: Displaikan waktu saat ini

en: Today's date is %1
id: Tanggal hari ini adalah %1

en: Current time is %1
id: Waktu saat ini adalah %1
