kdeplasma-addons - en to id translation catalogue (6 entries)

[ctx: @item:inlist]
en: The Solar Hijri Calendar (Persian)
id: Kalender Hijriah (Persia)

[ctx: @item:inlist]
en: Chinese Lunar Calendar
id: Kalender Imlek Cina

[ctx: @item:inlist]
en: Indian National Calendar
id: Kalender Nasional India

[ctx: @label:listbox]
en: Calendar system:
id: Sistem kalender:

[ctx: @label:spinbox]
en: Date offset:
id: Offset tanggal:

en: %1 day | %1 days
id[0]: %1 hari
id[1]: %1 hari
