kdeplasma-addons - en to is translation catalogue (11 entries)

[ctx: @info:status]
en: No quota restrictions found
is: Engar kvótatakmarkanir fundust

[ctx: @info:status]
en: Quota tool not found
is: Kvótaverkfæri fannst ekki

[ctx: @info:usagetip]
en: Please install 'quota'
is: Settu upp 'quota'

en: Disk Quota
is: Diskkvóti

en: Please install 'quota'
is: Settu upp 'quota'

en: Running quota failed
is: Mistókst að keyra quota

[ctx: usage of quota, e.g.: '/home/bla: 38% used']
en: %1: %2% used
is: %1: %2% í notkun

[ctx: e.g.: 12 GiB of 20 GiB]
en: %1 of %2
is: %1 af %2

[ctx: e.g.: 8 GiB free]
en: %1 free
is: %1 á lausu

[ctx: example: Quota: 83% used]
en: Quota: %1% used
is: Kvóti: %1% í notkun

en: No quota restrictions found.
is: Engar kvótatakmarkanir fundust.
