kdeplasma-addons - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Session name
is: Heiti setu

en: Create new session and start Kate
is: Búa til nýja setu og ræsa Kate

en: Cancel session creation
is: Hætta við að búa til setu

en: Kate Sessions
is: Kate-setur

en: Search…
is: Leita…
