plasma_applet_katesession - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Session name
it: Nome della sessione

en: Create new session and start Kate
it: Creare una nuova sessione e avvia Kate

en: Cancel session creation
it: Annulla la creazione della sessione

en: Kate Sessions
it: Sessioni di Kate

en: Search…
it: Cerca…
