kdeplasma-addons - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Night Color Control
it: Controllo del colore notturno

en: Night Color is inhibited
it: Il colore notturno è inibito

en: Night Color is unavailable
it: Il colore notturno non è disponibile

en: Night Color is disabled. Click to configure
it: Il colore notturno è disabilitato. Fai clic per configurarlo

en: Night Color is not running
it: Il colore notturno non è in esecuzione

en: Night Color is active (%1K)
it: Il colore notturno è attivo (%1K)

en: &Configure Night Color…
it: &Configura il colore notturno…
