plasma_applet_binaryclock - en to ja translation catalogue (8 entries)

[ctx: @title]
en: Appearance
ja: 外観

en: Display:
ja: 表示:

[ctx: @option:check]
en: Grid
ja: グリッド

[ctx: @option:check]
en: Inactive LEDs
ja: 点灯していない LED

[ctx: @option:check]
en: Seconds
ja: 秒

[ctx: @option:check]
en: In BCD format (decimal)
ja: BCD 型式 (十進数)

en: Use custom color for:
ja: カスタム色を使う:

[ctx: @option:check]
en: Active LEDs
ja: 点灯している LED
