kdeplasma-addons - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Night Color Control
ja: Night Color

en: Night Color is inhibited
ja: Night Color は抑制されています

en: Night Color is unavailable
ja: Night Color は利用できません

en: Night Color is disabled. Click to configure
ja: Night Color は無効化されています。クリックして設定

en: Night Color is not running
ja: Night Color は実行されていません

en: Night Color is active (%1K)
ja: Night Color は有効です (%1K)

en: &Configure Night Color…
ja: Night Color を設定(&C)…
