krunner_spellcheckrunner - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Checks the spelling of :q:.
ja: :q: のスペルをチェックします。

[ctx: Term is spelled correctly]
en: Correct
ja: 正しい

en: Suggested term
ja: 修正候補用語

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Spell Check Settings
ja: スペルチェックの設定

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_requireTriggerWord)
en: &Require trigger word
ja: トリガーワードを使う(&R)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: &Trigger word:
ja: トリガーワード(&T):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_openKcmButton)
en: Configure Dictionaries…
ja: 辞書を設定…
