kate - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Session name
ka: სესიის სახელი

en: Create new session and start Kate
ka: ახალი სესიის შექმნა და Kate-ის გაშვება

en: Cancel session creation
ka: სესიის შექმნის გაუქმება

en: Kate Sessions
ka: Kate-ის სესიები

en: Search…
ka: ძებნა…
