kdeplasma-addons - en to ka translation catalogue (8 entries)

[ctx: @title]
en: Appearance
ka: გარეგნობა

en: Display:
ka: ჩვენება:

[ctx: @option:check]
en: Grid
ka: ბადე

[ctx: @option:check]
en: Inactive LEDs
ka: არააქტიური LED-ები

[ctx: @option:check]
en: Seconds
ka: წამი

[ctx: @option:check]
en: In BCD format (decimal)
ka: BCD ფორმატში (ათობითი)

en: Use custom color for:
ka: ფერის ხელით მითითება:

[ctx: @option:check]
en: Active LEDs
ka: აქტიური LED-ები
