kdeplasma-addons - en to ka translation catalogue (17 entries)

[ctx: @title]
en: General
ka: მთავარი

[ctx: @info:tooltip]
en: Pick color
ka: აირჩიეთ ფერი

[ctx: @info:usagetip]
en: Drag a color code here to save it<nl/>Drag an image file here to get its average color
ka: ფერის შესანახად მისი კოდი აქ გადმოათრიეთ <nl/> სურათის საშუალო ფერის მისაღებად გადმოათრიეთ ის აქ

[ctx: @label:listbox]
en: Default color format:
ka: ფერის ნაგულისხმები ფორმატი:

[ctx: @option:check]
en: Automatically copy color to clipboard
ka: ფერის ავტომატური კოპირება გაცვლის ბაფერში

[ctx: @label]
en: When pressing the keyboard shortcut:
ka: კლავიატურის მალსახმობის დაწოლისას:

[ctx: @option:radio]
en: Pick a color
ka: აირჩიეთ ფერი

[ctx: @option:radio]
en: Show history
ka: ისტორიის ჩვენება

[ctx: @label]
en: Preview count:
ka: მინიატურების რაოდენობა:

[ctx: @action]
en: Open Color Dialog
ka: ფერების ფანჯრის გახსნა

[ctx: @action]
en: Clear History
ka: ისტორიის გაწმენდა

[ctx: @action]
en: View History
ka: ისტორიის გაწმენდა

[ctx: @title:menu]
en: Copy to Clipboard
ka: გაცვლის ბუფერში კოპირება

[ctx: @info:usagetip]
en: No colors
ka: ფერების გარეშე

[ctx: @action:button]
en: Pick Color
ka: აირჩიეთ ფერი

[ctx: @info:progress just copied a color to clipboard]
en: Copied!
ka: კოპირებულია!

[ctx: @action:button]
en: Delete
ka: წაშლა
