kdeplasma-addons - en to ka translation catalogue (16 entries)

[ctx: @title]
en: Appearance
ka: გარეგნობა

[ctx: @label:spinbox]
en: Grid size:
ka: ბადის ზომა:

en: Background:
ka: ფონი:

en: Color:
ka: ფერი:

en: Image:
ka: გამოსახულება:

[ctx: @info:placeholder]
en: Path to custom image…
ka: გამოსახულების ბილიკი…

[ctx: @info:tooltip]
en: Choose image…
ka: აირჩიეთ გამოსახულება…

[ctx: @title:window]
en: Choose an Image
ka: აირჩიეთ გამოსახულება

en: Image Files (*.png *.jpg *.jpeg *.bmp *.svg *.svgz)
ka: გამოსახულების ფაილები (*.png *.jpg *.jpeg *.bmp *.svg *.svgz)

en: Tiles:
ka: ნაწილები:

en: Colored numbers:
ka: გაფერადებული რიცხვები:

[ctx: The time since the puzzle started, in minutes and seconds]
en: Time: %1
ka: დრო: %1

[ctx: @action:button]
en: Shuffle
ka: შემთხვევით

[ctx: @info]
en: Solved! Try again.
ka: ამოხსნილია! თავიდან სცადეთ.

en: Fifteen Puzzle
ka: 15 პაზლი

en: Solve by arranging in order
ka: დაალაგეთ
