kdeplasma-addons - en to ka translation catalogue (5 entries)

[ctx: @title]
en: Keys
ka: გასაღებები

[ctx: @label show keyboard indicator when Caps Lock or Num Lock is activated]
en: Show when activated:
ka: ჩვენება, როცა აქტიურია:

en: Caps Lock activated
ka: CapsLock ჩართულია

en: Num Lock activated
ka: NumLock ჩართულია

en: No lock keys activated
ka: ჩამკეტი ღილაკები გამორთულია
