kdeplasma-addons - en to ka translation catalogue (31 entries)

[ctx: @title]
en: General
ka: მთავარი

[ctx: @title]
en: Paths
ka: გეზები

en: Change picture every:
ka: სურათის შეცვლა ყოველ:

en: Hours
ka: საათი

en: Minutes
ka: წთ

en: Seconds
ka: წამი

[ctx: @label:listbox]
en: Image fill mode:
ka: გამოსახულების შევსების რეჟიმი:

[ctx: @item:inlistbox]
en: Stretch
ka: გაწელვა

[ctx: @info]
en: The image is scaled to fit the frame
ka: გამოსახულების ფანჯარაში ჩატევა

[ctx: @item:inlistbox]
en: Preserve aspect fit
ka: პროპორციების შენარჩუნება

[ctx: @info]
en: The image is scaled uniformly to fit without cropping
ka: გამოსახულება გაიწელება პროპორციების შენარჩუნებით, მოჭრის გარეშე

[ctx: @item:inlistbox]
en: Preserve aspect crop
ka: მოჭრა პროპორციების შენარჩუნებით

[ctx: @info]
en: The image is scaled uniformly to fill, cropping if necessary
ka: გამოსახულება გაიწელება პროპორციულად. მოიჭრება, თუ საჭიროა

[ctx: @item:inlistbox]
en: Tile
ka: ფილა

[ctx: @info]
en: The image is duplicated horizontally and vertically
ka: გამოსახულება დუბლირდება ჰორიზონტალურადაც და ვერტიკალურადაც

[ctx: @item:inlistbox]
en: Tile vertically
ka: ვერტიკალური ფილა

[ctx: @info]
en: The image is stretched horizontally and tiled vertically
ka: გამოსახულება გაიწელება ჰორიზონტალურად და დაიჭრება ვერტიკალურად

[ctx: @item:inlistbox]
en: Tile horizontally
ka: ჰორიზონტალური ფილა

[ctx: @info]
en: The image is stretched vertically and tiled horizontally
ka: გამოსახულება გაიწელება ვერტიკალურად და დაიჭრება ჰორიზონტალურად

[ctx: @item:inlistbox]
en: Pad
ka: პედი

[ctx: @info]
en: The image is not transformed
ka: გამოსახულება არ გარდაიქმნება

[ctx: @label:checkbox]
en: General:
ka: ზოგადი:

[ctx: @option:check]
en: Randomize order
ka: შემთხვევითი ფერი

[ctx: @option:check]
en: Pause slideshow when cursor is over image
ka: სლაიდშოუს გაჩერება, როცა კურსორი გამოსახულებაზე მიუთითებს

[ctx: @option:check]
en: Click on image to open in external application
ka: დააწკაპუნეთ გამოსახულებაზე მის გარე პროგრამაში გასახსნელად

[ctx: @title:window]
en: Choose Files
ka: აირჩიეთ ფაილები

[ctx: @title:window]
en: Choose a Folder
ka: აირჩიეთ საქაღალდე

en: Remove path
ka: ბილიკის წაშლა

[ctx: @action:button]
en: Add Folder…
ka: საქაღალდის დამატება…

[ctx: @action:button]
en: Add Files…
ka: ფაილების დამატება…

[ctx: @action:button]
en: Configure…
ka: მორგება…
