kdeplasma-addons - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Night Color Control
ka: ღამის ფერების კონტროლი

en: Night Color is inhibited
ka: ღამის ფერები გათიშულია

en: Night Color is unavailable
ka: ღამის ფერები მიუწვდომელია

en: Night Color is disabled. Click to configure
ka: ღამის ფერები გამორთულია. გასამართად დააწკაპუნეთ

en: Night Color is not running
ka: ღამის ფერები გაშვებული არაა

en: Night Color is active (%1K)
ka: ღამის ფერები ჩართულია (%1K)

en: &Configure Night Color…
ka: &ღამის ფერების მორგება…
