kdeplasma-addons - en to ka translation catalogue (40 entries)

[ctx: @title]
en: Appearance
ka: გარეგნობა

en: %1pt
ka: %1წრტ

en: Text font size:
ka: ტექსტის ფონტის ზომა:

en: Background color
ka: ფონის ფერი

en: A white sticky note
ka: თეთრი წებოვანი შენიშვნა

en: A black sticky note
ka: შავი წებოვანი შენიშვნა

en: A red sticky note
ka: წითელი წებოვანი შენიშვნა

en: An orange sticky note
ka: ნარინჯისფერი წებოვანი შენიშვნა

en: A yellow sticky note
ka: ყვითელი წებოვანი შენიშვნა

en: A green sticky note
ka: მწვანე წებოვანი შენიშვნა

en: A blue sticky note
ka: ლურჯი წებოვანი შენიშვნა

en: A pink sticky note
ka: ვარდისფერი წებოვანი შენიშვნა

en: A translucent sticky note
ka: გამჭვირვალე  წებოვანი შენიშვნა

en: A translucent sticky note with light text
ka: გამჭვირვალე წებოვანი შენიშვნა ტექსტით

en: Undo
ka: ბრძანების გაუქმება

en: Redo
ka: ბრძანების აღდგენა

en: Cut
ka: ამოჭრა

en: Copy
ka: კოპირება

en: Paste
ka: ჩასმა

en: Paste with Full Formatting
ka: სრული ფორმატირებით ჩასმა

[ctx: @action:inmenu]
en: Remove Formatting
ka: ფორმატირების მოცილება

en: Delete
ka: წაშლა

en: Clear
ka: გასუფთავება

en: Select All
ka: ყველაფრის მონიშვნა

[ctx: @info:tooltip]
en: Bold
ka: მუქი

[ctx: @info:tooltip]
en: Italic
ka: დახრილი

[ctx: @info:tooltip]
en: Underline
ka: ხაზგასმული

[ctx: @info:tooltip]
en: Strikethrough
ka: ხაზგადასმული

en: Discard this note?
ka: გავაუქმო ეს შენიშვნა?

en: Are you sure you want to discard this note?
ka: დარწმუნებული ბრძანდებით, რომ გნებავთ, მოაცილოთ ეს შენიშვნა?

[ctx: @item:inmenu]
en: White
ka: თეთრი

[ctx: @item:inmenu]
en: Black
ka: შავი

[ctx: @item:inmenu]
en: Red
ka: წითელი

[ctx: @item:inmenu]
en: Orange
ka: ნარინჯისფერი

[ctx: @item:inmenu]
en: Yellow
ka: ყვითელი

[ctx: @item:inmenu]
en: Green
ka: მწვანე

[ctx: @item:inmenu]
en: Blue
ka: ლურჯი

[ctx: @item:inmenu]
en: Pink
ka: ვარდისფერი

[ctx: @item:inmenu]
en: Translucent
ka: გამჭვირვალე

[ctx: @item:inmenu]
en: Translucent Light
ka: გამჭვირვალე სინათლე
