kdeplasma-addons - en to ka translation catalogue (16 entries)

[ctx: @title]
en: General
ka: მთავარი

[ctx: @action]
en: Paste
ka: ჩასმა

en: Share
ka: გაზიარება

en: Drop text or an image onto me to upload it to an online service.
ka: ონლაინ სერვისზე ასატვირთად შესაბამისი ფაილის ან ტექსტის ჩემზე დაგდებაა საჭირო.

en: Upload %1 to an online service
ka: %1-ის ონლაინ სერვისზე ატვირთვა

en: Sending…
ka: გაგზავნა…

en: Please wait
ka: გთხოვთ, მოითმინოთ

en: Successfully uploaded
ka: წარმატებით აიტვირთა

en: Error during upload.
ka: შეცდომა ატვირთვისას.

en: Please, try again.
ka: კიდევ სცადეთ.

[ctx: @label:spinbox]
en: History size:
ka: ისტორიის ზომა:

[ctx: @option:check]
en: Copy automatically:
ka: ავტომატური კოპირება:

en: Shares for '%1'
ka: %1-ის გაზიარებები

en: The URL was just shared
ka: URL ახლახანს გაზიარდა

[ctx: @option:check]
en: Don't show this dialog, copy automatically.
ka: ეს ფანჯარა ნაჩვენები არ იქნება. კოპირება ავტომატურად მოხდება.

[ctx: @action:button]
en: Close
ka: დახურვა
