kdeplasma-addons - en to ka translation catalogue (13 entries)

[ctx: @title]
en: General
ka: საერთო

[ctx: @title:group]
en: Content scaling:
ka: შემცველობის მასშტაბირება:

[ctx: @option:radio]
en: Fixed scale:
ka: ფიქსირებული მასშტაბი:

[ctx: @option:radio]
en: Automatic scaling if width is below
ka: ავტომატური მასშტაბირება, თუ სიგანე ნაკლებია, ვიდრე

[ctx: @action:button]
en: Go Back
ka: უკან დაბრუნება

[ctx: @action:button]
en: Go Forward
ka: წინ გადასვლა

[ctx: @info]
en: Type a URL
ka: აკრიფეთ URL

[ctx: @action:button]
en: Stop Loading This Page
ka: ამ გვერდის ჩატვირთვის გაჩერება

[ctx: @action:button]
en: Reload This Page
ka: ამ გვერდის განახლება

[ctx: @action:inmenu]
en: Open Link in Browser
ka: ბმულის ბრაუზერში გახსნა

[ctx: @action:inmenu]
en: Copy Link Address
ka: ბმულის მისამართის კოპირება

[ctx: An unwanted popup was blocked]
en: Popup blocked
ka: მხტუნარა დაიბლოკა

en: Click here to open the following blocked popup:
    %1
ka: დააწკაპუნეთ შემდეგი დაბლოკილი მხტუნარას გასახსნელად: %1
