kdeplasma-addons - en to ka translation catalogue (9 entries)

[ctx: @title]
en: Dictionaries
ka: ლექსიკონები

en: Add More Dictionaries
ka: მეტი ლექსიკონის დამატება

en: Unable to load dictionary list
ka: ლექსიკონების სიის ჩატვირთვის პრობლემა

[ctx: %2 human-readable error string]
en: Error code: %1 (%2)
ka: შეცდომის კოდი: %1 (%2)

en: No dictionaries
ka: ლექსიკონების გარეშე

en: Add More…
ka: მეტის დამატება…

en: Delete
ka: წაშლა

[ctx: @info:placeholder]
en: Enter word to define here…
ka: შეიყვანეთ აღსაწერი სიტყვა…

en: Unable to load definition
ka: აღწერის ჩატვირთვის შეცდომა
