kdeplasma-addons - en to ka translation catalogue (10 entries)

[ctx: @item:inlist]
en: Julian
ka: იულიუსისეული

[ctx: @item:inlist]
en: Milankovic
ka: მილანკოვიჩი

[ctx: @item:inlist]
en: The Solar Hijri Calendar (Persian)
ka: მზის ჰიჯრი კალენდარი (სპარსული)

[ctx: @item:inlist]
en: The Islamic Civil Calendar
ka: ისლამური სამოქალაქო კალენდარი

[ctx: @item:inlist]
en: Chinese Lunar Calendar
ka: ჩინური მთვარის კალენდარი

[ctx: @item:inlist]
en: Indian National Calendar
ka: ინდური ნაციონალური კალენდარი

[ctx: @item:inlist]
en: Hebrew Calendar
ka: ებრაული კალენდარი

[ctx: @label:listbox]
en: Calendar system:
ka: კალენდრის სისტემა:

[ctx: @label:spinbox]
en: Date offset:
ka: დროის წანაცვლება:

en: %1 day | %1 days
ka[0]: %1 დღე
ka[1]: %1 დღე
