kdeplasma-addons - en to ka translation catalogue (54 entries)

[ctx: @label:listbox]
en: Provider:
ka: მომწოდებელი:

[ctx: @info:tooltip]
en: This wallpaper provider does not filter out images that may be sensitive or objectionable. Use caution if these images will be displayed in public.
ka: ფონის სურათების ეს მომწოდებელი არ ფილტრავს გამოსახულებებს, რომელიც შეიძლება შემაწუხებელი ან საკამათო იყოს სხვებისთვის. გამოიჩინეთ სიფრთხილე, თუ ეს გამოსახულებები საზოგადოებაში გამოჩნდება.

[ctx: @option:check]
en: Update when using metered network connection
ka: განახლება გაზომვადი ქსელური შეერთების დროს

[ctx: @label:listbox]
en: Category:
ka: კატეგორია:

[ctx: @item:inlistbox]
en: All
ka: ყველა

[ctx: @item:inlistbox]
en: Background
ka: ფონი

[ctx: @item:inlistbox]
en: Lock Screen
ka: ეკრანის დაბლოკვა

[ctx: @item:inlistbox]
en: Nature
ka: ბუნება

[ctx: @item:inlistbox]
en: Black
ka: შავი

[ctx: @item:inlistbox]
en: Flower
ka: ყვავილი

[ctx: @item:inlistbox]
en: Funny
ka: სასაცილო

[ctx: @item:inlistbox]
en: Cute
ka: საყვარელი

[ctx: @item:inlistbox]
en: Cool
ka: გრილი

[ctx: @item:inlistbox]
en: Fall
ka: შემოდგომა

[ctx: @item:inlistbox]
en: Love
ka: მიყვარს

[ctx: @item:inlistbox]
en: Design
ka: დიზაინი

[ctx: @item:inlistbox]
en: Christmas
ka: შობა

[ctx: @item:inlistbox]
en: Travel
ka: მოგზაურობა

[ctx: @item:inlistbox]
en: Beach
ka: პლაჟი

[ctx: @item:inlistbox]
en: Car
ka: მანქანა

[ctx: @item:inlistbox]
en: Sports
ka: სპორტი

[ctx: @item:inlistbox]
en: Animal
ka: ცხოველი

[ctx: @item:inlistbox]
en: People
ka: ხალხი

[ctx: @item:inlistbox]
en: Music
ka: მუსიკა

[ctx: @item:inlistbox]
en: Summer
ka: ზაფხული

[ctx: @item:inlistbox]
en: Galaxy
ka: გალაქტიკა

[ctx: @item:inlistbox]
en: Tabliss
ka: ტაბლისი

[ctx: @label:listbox]
en: Positioning:
ka: მდებარეობა:

[ctx: @item:inlistbox]
en: Scaled and Cropped
ka: გადიდებული და შემოჭრილი

[ctx: @item:inlistbox]
en: Scaled
ka: გადიდებული

[ctx: @item:inlistbox]
en: Scaled, Keep Proportions
ka: გადიდებული, პროპორციების შენარჩუნებით

[ctx: @item:inlistbox]
en: Centered
ka: შუაზე გასწორებული

[ctx: @item:inlistbox]
en: Tiled
ka: გადახურული

[ctx: @label:chooser]
en: Background color:
ka: ფონის ფერი:

[ctx: @title:window]
en: Select Background Color
ka: ფონის ფერის არჩევა

[ctx: @label]
en: Today's picture:
ka: დღის სურათი:

[ctx: @label]
en: Title:
ka: სათაური:

[ctx: @label]
en: Author:
ka: ავტორი:

[ctx: @action:button]
en: Open Containing Folder
ka: შემცველი საქაღალდის გახსნა

[ctx: @info:whatsthis for a button]
en: Open the destination folder where the wallpaper image was saved.
ka: იმ საქაღალდის გახსნა, სადაც ფონის სურათია შენახული.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Today's picture
ka: დღის სურათი

[ctx: @info:whatsthis]
en: Loading
ka: იტვირთება

[ctx: @info:whatsthis]
en: Unavailable
ka: მიუწვდომელი

[ctx: @info:whatsthis for an image %1 title %2 author]
en: %1 Author: %2. Right-click on the image to see more actions.
ka: %1 ავტორი: %2. მარჯვენა წკაპი გამოსახულებაზე მეტი ქმედების სანახავად.

[ctx: @info:whatsthis]
en: The wallpaper is being fetched from the Internet.
ka: მიმდინარეობს ინტერნეტიდან თქვენი ფონის სურათის გამოთხოვა.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Failed to fetch the wallpaper from the Internet.
ka: ინტერნეტიდან ფონის სურათის გადმოწერის შეცდომა.

[ctx: @action:inmenu wallpaper preview menu]
en: Save Image as…
ka: გამოსახულების შენახვა, როგორც…

[ctx: @info:whatsthis for a button and a menu item]
en: Save today's picture to local disk
ka: დღის სურათის ლოკალურ დისკზე შენახვა

[ctx: @action:inmenu wallpaper preview menu, will open the website of the wallpaper]
en: Open Link in Browser…
ka: ბმულის ბრაუზერში გახსნა…

[ctx: @info:whatsthis for a menu item]
en: Open the website of today's picture in the default browser
ka: დღის სურათის ბმულის ნაგულისხმებ ბრაუზერში გახსნა

[ctx: @title:window]
en: Save Today's Picture
ka: დღის სურათის შენახვა

[ctx: @label:listbox Template for file dialog]
en: JPEG image (*.jpeg *.jpg *.jpe)
ka: JPEG გამოსახულებები (*.jpeg *.jpg *.jpe)

[ctx: @info:status after a save action]
en: The image was not saved.
ka: გამოსახულებები ნაპოვნი არაა.

[ctx: @info:status after a save action %1 file path %2 basename]
en: The image was saved as <a href="%1">%2</a>
ka: სურათი შენახულია, როგორც <a href="%1">%2</a>
