kdeplasma-addons - en to ka translation catalogue (32 entries)

[ctx: @title]
en: Appearance
ka: გარეგნობა

[ctx: @title]
en: Predefined Timers
ka: წინასწარ აღწერილი ტაიმერები

[ctx: @title]
en: Advanced
ka: დამატებითი

[ctx: @action:button]
en: Pause Timer
ka: წამმზომის შეჩერება

[ctx: @action:button]
en: Start Timer
ka: წამმზომის გაშვება

[ctx: remaining time]
en: %1s | %1s
ka[0]: %1 წმ
ka[1]: %1 წმ

[ctx: @title:label]
en: After timer completes:
ka: როცა წამმზომი მორჩება:

[ctx: @option:check]
en: Execute command:
ka: მითითებული ბრძანების შესრულება:

[ctx: @title:label]
en: Display:
ka: ჩვენება:

[ctx: @option:check]
en: Show title:
ka: სათაურის ჩვენება:

[ctx: @option:check]
en: Show remaining time
ka: დარჩენილი დროის ჩვენება

[ctx: @option:check]
en: Show seconds
ka: წამების ჩვენება

[ctx: @option:check]
en: Show timer toggle
ka: წამმზომის გადამრთველის ჩვენება

[ctx: @option:check]
en: Show progress bar
ka: მიმდინარების ზოლის ჩვენება

[ctx: @title:label]
en: Notifications:
ka: შეტყობინებები:

[ctx: @option:check]
en: Show notification text:
ka: გაფრთხილების ტექსტის ჩვენება:

en: If you add predefined timers here, they will appear in plasmoid context menu.
ka: თუ აქ დაამატებთ წინასწარ აღწერილ წამმზომემს, ისინი პლაზმოიდის კონტექსტურ მენიუშიც გამოჩნდება.

en: Add
ka: დამატება

en: Scroll over digits to change time
ka: დროის შესაცვლელად თაგუნას რგოლი ზედ დაატრიალეთ

en: Apply
ka: გამოყენება

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Edit
ka: ჩასწორება

en: Delete
ka: წაშლა

en: %1 is running
ka: %1 გაშვებულია

en: %1 not running
ka: %1 გაშვებული არაა

en: Remaining time left: %1 second | Remaining time left: %1 seconds
ka[0]: დარჩენილი დრო: %1 წამი
ka[1]: დარჩენილი დრო: %1 წამი

en: Use mouse wheel to change digits or choose from predefined timers in the context menu
ka: რიცხვების შესაცვლელად გამოიყენეთ თაგუნას რგოლი. ან აირჩიეთ წინასწარ განსაზღვრულები, კონტექსტური მენიუდან

en: Timer
ka: წამმზომი

en: Timer finished
ka: წამმზომი დასრულდა

[ctx: @action]
en: &Start
ka: &გაშვება

[ctx: @action]
en: S&top
ka: &გაჩერება

[ctx: @action]
en: &Reset
ka: &საწყისი მნიშვნელობებზე დაბრუნება
