kdeplasma-addons - en to ka translation catalogue (18 entries)

[ctx: @title]
en: General
ka: მთავარი

[ctx: @label:spinbox]
en: Maximum columns:
ka: სვეტების მაქსიმალური რაოდენობა:

[ctx: @label:spinbox]
en: Maximum rows:
ka: მწკრივების მაქსიმალური რაოდენობა:

[ctx: @title:group]
en: Appearance:
ka: გარეგნობა:

[ctx: @option:check]
en: Show launcher names
ka: გამშვებების სახელების ჩვენება

[ctx: @option:check]
en: Enable popup
ka: მხტუნარების ჩართვა

[ctx: @title:group]
en: Title:
ka: სათაური:

[ctx: @option:check]
en: Show:
ka: ჩვენება:

[ctx: @info:placeholder]
en: Custom title
ka: ხელით მითითებული სათაური

en: Launch %1
ka: %1-ს გაშვება

[ctx: @action:inmenu]
en: Add Launcher…
ka: გამშვების დამატება…

[ctx: @action:inmenu]
en: Edit Launcher…
ka: გამშვების ჩასწორება…

[ctx: @action:inmenu]
en: Remove Launcher
ka: გამშვების წაშლა

en: Quicklaunch
ka: სწრაფგამშვები

[ctx: @info]
en: Add launchers by Drag and Drop or by using the context menu.
ka: დაამატეთ გამშვებები მათი გადმოთრევით ან კონტექსტური მენიუდან.

en: Hide icons
ka: ხატულების დამალვა

en: Show hidden icons
ka: დამალული ხატულების ჩვენება

[ctx: @action]
en: Add Launcher…
ka: გამშვების დამატება…
