kdeplasma-addons - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Creates Characters from :q: if it is a hexadecimal code or defined alias.
ka: :q:-სგან სიმბოლოების შექმნა, თუ ის თექვსმეტობითი კოდი ან აღწერილი მეტსახელია.

[ctx: Message that config is corrupted]
en: Config entries for alias list and code list have different sizes, ignoring all.
ka: კოდს და კონფიგურაციის პარამეტრებს მეტსახელების სიისთვის სხვადასხვა ზომა აქვთ. ყველაფერის იგნორირება.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, main)
en: Character Runner Config
ka: Character Runner -ის მორგება

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_trigger)
en: &Trigger word:
ka: &ტრიგერი სიტყვა:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_alias)
en: Alias:
ka: მეტსახელი:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_hex)
en: Hex code:
ka: თექვსმეტობითი კოდი:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, list)
en: Alias
ka: სინონიმი

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, list)
en: Code
ka: კოდი

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addItem)
en: Add Item
ka: ჩანაწერის დამატება

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, deleteItem)
en: Delete Item
ka: ჩანაწერის წაშლა
