kdeplasma-addons - en to ka translation catalogue (18 entries)

[ctx: @title]
en: General
ka: მთავარი

[ctx: @title:label]
en: Username style:
ka: მომხმარებლის სახელის სტილი:

[ctx: @option:radio]
en: Full name (if available)
ka: სრული სახელი და გვარი (თუ ხელმისაწვდომია)

[ctx: @option:radio]
en: Login username
ka: შესვლის მომხმარებლის სახელი

[ctx: @title:label]
en: Show:
ka: ჩვენება:

[ctx: @option:radio]
en: Name
ka: სახელი

[ctx: @option:radio]
en: User picture
ka: მომხმარებლის ავატარი

[ctx: @option:radio]
en: Name and user picture
ka: სახელი და მომხმარებლის ავატარი

[ctx: @title:label]
en: Advanced:
ka: დამატებით:

[ctx: @option:check]
en: Show technical session information
ka: სესიის ტექნიკური ინფორმაციის ჩვენება

en: You are logged in as <b>%1</b>
ka: შესული ხართ, როგორც <b>%1</b>

en: Current user
ka: მიმდინარე მომხმარებელი

[ctx: Nobody logged in on that session]
en: Unused
ka: გამოუყენებელი

[ctx: User logged in on console (X display number)]
en: on %1 (%2)
ka: %1-ზე (%2)

[ctx: @action:button]
en: Switch to User %1
ka: მომხმარებლის %1-ზე გადართვა

[ctx: @action]
en: New Session
ka: ახალი სესია

[ctx: @action]
en: Lock Screen
ka: ეკრანის დაბლოკვა

[ctx: Show a dialog with options to logout/shutdown/restart]
en: Show Logout Screen
ka: გასვლის ეკრანის ჩვენება
