kdeplasma-addons - en to ka translation catalogue (36 entries)

[ctx: @action comic strip]
en: &Next Tab with a New Strip
ka: &შემდეგი ჩანართი შემდეგი ზოლით

[ctx: @action]
en: Jump to &First Strip
ka: &პირველ ზოლზე გადახტომა

[ctx: @action]
en: Jump to &Current Strip
ka: &მიმდნარე ზოლზე გადახტომა

[ctx: @action]
en: Jump to Strip…
ka: ზოლზე გადახტომა…

[ctx: @action]
en: Visit the Website
ka: ვებგვერდის მონახულება

[ctx: @action:inmenu %1 is the name of a web browser]
en: View in %1
ka: %1-ში ნახვა

[ctx: @action]
en: Visit the Shop &Website
ka: მაღაზიის &ვებგვერდის ნახვა

[ctx: @action]
en: &Save Comic As…
ka: კომიქსის &შენახვა, როგორც…

[ctx: @option:check Context menu of comic image]
en: &Actual Size
ka: &რეალური ზომა

[ctx: @option:check Context menu of comic image]
en: Store Current &Position
ka: მიმდინარე &მდებარეობის შენახვა

[ctx: @title]
en: General
ka: მთავარი

[ctx: @title]
en: Appearance
ka: გარეგნობა

[ctx: @title]
en: Advanced
ka: დამატებითი

[ctx: @info:tooltip]
en: Jump to strip…
ka: ზოლზე გადახტომა…

[ctx: @info:tooltip]
en: Visit the comic website
ka: კომიქსის ვებგვერდის მონახულება

[ctx: @label:spinbox]
en: Comic cache:
ka: კომიქსის ქეში:

[ctx: @item:valuesuffix spacing to number + unit]
en: strip per comic | strips per comic
ka[0]: ზოლი თითოეულ კომიქსზე
ka[1]: ზოლი თითოეულ კომიქსზე

[ctx: @option:check]
en: Display error when downloading comic fails
ka: კომიქსის გადმოწერისას ავარიის შეცდომის ჩვენება

[ctx: Heading for showing various elements of a comic]
en: Show:
ka: ჩვენება:

[ctx: @option:check]
en: Comic title
ka: კომიქსის სათაური

[ctx: @option:check]
en: Comic identifier
ka: კომიქსის იდენტიფიკატორი

[ctx: @option:check]
en: Comic author
ka: კომიქსის ავტორი

[ctx: @option:check]
en: Comic URL
ka: კომიქსის URL

en: Show navigation buttons:
ka: ნავიგაციის ღილაკების ჩვენება:

[ctx: @option:check]
en: Always
ka: ყოველთვის

[ctx: @option:check]
en: Only on hover
ka: მხოლოდ გადატარებისას

[ctx: @title:group]
en: Comics:
ka: კომიქსები:

[ctx: @action:button]
en: Get New Comics…
ka: მიიღეთ ახალი კომიქსები…

[ctx: @option:check]
en: Middle-click on comic to display at original size
ka: შუა წკაპი კომიქსზე მის საწყის ზომაში საჩვენებლად

[ctx: @label:spinbox]
en: Check for new plugins every:
ka: ახალი დამატებების შემოწმება ყოველ:

[ctx: @item:valuesuffix spacing to number + unit]
en: day | days
ka[0]: დღე
ka[1]: დღე

[ctx: @label:spinbox]
en: Check for new comics every:
ka: ახალი კომიქსების შემოწმება ყოველ:

[ctx: @item:valuesuffix spacing to number + unit (minutes)]
en: minute | minutes
ka[0]: წუთი
ka[1]: წუთი

[ctx: @title:window]
en: Go to Strip
ka: ზოლზე გადასვლა

[ctx: @label:spinbox]
en: &Strip number:
ka: &ზოლის ნომერი:

[ctx: @label:textbox]
en: Strip identifier:
ka: ზოლის იდენტიფიკატორი:
