kdeplasma-addons - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: Disk Quota
ka: დისკის კვოტა

en: Please install 'quota'
ka: დააყენეთ 'quota'

en: Running quota failed
ka: 'quota'-ს გაშვების შეცდომა

[ctx: usage of quota, e.g.: '/home/bla: 38% used']
en: %1: %2% used
ka: %1: %2% გამოყენებული

[ctx: e.g.: 12 GiB of 20 GiB]
en: %1 of %2
ka: %1 %2-დან

[ctx: e.g.: 8 GiB free]
en: %1 free
ka: %1 თავისუფალია

[ctx: example: Quota: 83% used]
en: Quota: %1% used
ka: კვოტა: %1% გამოყენებულია

en: No quota restrictions found.
ka: კვოტის შეზღუდვების გარეშე.

[ctx: @info:status]
en: No quota restrictions found
ka: კვოტის შეზღუდვების გარეშე

[ctx: @info:status]
en: Quota tool not found
ka: კვოტის ბრძანება არ არებობს

[ctx: @info:usagetip]
en: Please install 'quota'
ka: დააყენეთ 'quota'
